Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Co zamiast Mac audio st-112. Ma porządnie buczeć!

29 Sty 2010 23:03 1674 7
  • Poziom 9  
    Witam mam skrzynie mac audio st-112 i wzmak Peiying PY-2H30R. opinie o wzmaku są dobre ale skrzynia czysto gra a mi chodzi o buczenie pożądne buczenie. Zastanawiam sie czy nie sprzedać skrzyni i kupić coś innego w zakresie 350zł. Co polecacie??
  • Poziom 35  
    Yakuza 15 , jbl gto1514, jbl gt5 15, Hertz es380 będzie buczeć i buczeć.
  • Poziom 9  
    kamil907 napisał:
    Wytłumacz może Twój tok myślenia. Dlaczego chcesz wymienić coś co wg ciebie dobrze gra na coś co będzie tylko "buczało"?? No ale nie mnie to oceniać. Tutaj masz wynalazek który pewnie spełni twoje oczekiwania: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1559842.html

nie rozumiesz mego toku myślenia lubie czysty bas lecz potrzebuje dobrego "uderzenia" bo dla mnie lekko drżące lusterka to troche za mało. Skrzynia zamknięta jest w stanie coś takiego zrobić?? I jaki głośnik dobry do niej. Wiem że prawie każdy głośnik w closed/35L zagra w miare swoich możliwości ale chodzi o idealny głośnik do 350zł. ten yakuza 15 mnie interesuje miał ktoś okazje go odsłuchać??
  • Poziom 35  
    Yakuze ładuj w BR, daj jej ponad 400W i w lusterku nic nie zobaczysz, podobnie z tymi jbl, ale podstawa to mocny wzmacniacz.
  • Poziom 9  
    mam Peiying PY-2H30R czytałem na elce i widziałem zdjecia bardziej obeznani pisali że nie znacznie odbiega od danych producenta (500 W Rms na mostku)
    mój mac audio w bass testach ma "problem" przy większej mocy wiec chyba jest odpowiedni a mógłbys mi wyliczyć w winisd objętośc do tej yakuzy?? Byłbym bardzo wdzięczny.
  • Poziom 35  
    Buda jakieś 80L-100L. Poszukaj bo pisali na forum dużo o tym, nawet gotowe wymiary gdzieś są i strojenie.
  • Poziom 9  
    ok dzięki jak zrobie to pokaże zdjęcia i dokładny opis:D