Witam serdecznie:D
Mam zamiar wymienić głośnik w moim subwooferze, nie wiem nic na temat obecnego prócz tego że jest beznadziejny nawet na swój rozmiar. Chciałbym go wymienić na coś lepszego. Subwoofer jest podłączony do starego wzmacniacza Diora ws 3542. W skrzyni subwoofera jest tylko sam głośnik. Moglibyście mi polecić jakiś głośnik do 50 zł (17 cm, 8ohm), nie mam dużych wymagań, słucham ogólnie pojętej muzyki klubowej:)
Z góry dziękuje za ewentualne odpowiedzi;*
Pozdrawiam
Mam zamiar wymienić głośnik w moim subwooferze, nie wiem nic na temat obecnego prócz tego że jest beznadziejny nawet na swój rozmiar. Chciałbym go wymienić na coś lepszego. Subwoofer jest podłączony do starego wzmacniacza Diora ws 3542. W skrzyni subwoofera jest tylko sam głośnik. Moglibyście mi polecić jakiś głośnik do 50 zł (17 cm, 8ohm), nie mam dużych wymagań, słucham ogólnie pojętej muzyki klubowej:)
Z góry dziękuje za ewentualne odpowiedzi;*
Pozdrawiam