Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lexmark E120 - instrukcja drukowania

jachu333 31 Jan 2010 19:23 3426 2
    jachu333
    Level 2  
    Witam wszystkich forumowiczów elektrody.

Piszę nowy temat, gdyż nie spotkałem sie, ani nie znalazłem postu z podobnym problemem. Kiedy chce wydrukować broszurkę (książeczka z drukiem dwustronnym) to za każdym razem drukuje mi instrukcję do drukowania dwustronnego. Na kartce jest krótki opis i strzałka informujaca o poprawnym włożeniu papieru.
    Nie znalazłem nic w opcjach, ani nie mam do tej drukarki żadnej szerszej instrukcji. Sterownik instalowałem ze strony gdyż z płyty nie chciało na Windows 7 zainstalować.

Jest to pomocne przy pierwszym drukowaniu, ale później to szkoda jednak papieru.

Przypomnę ze chodzi o drukarkę laserową Lexmark E120.
    Dziękuję za wszelkie sugestie.
    Daniel__RZE
    Level 16  
    Witam
    Ta drukarka nie ma wewnętrznego menu (ale to pewnie już zauważyłeś)- wszystkie ustawienia robisz poprzez ustawienia w właściwościach drukarki. Sprawdź jeszcze raz dokładnie musi tam być.
    Pozdro.
    ps instrukcja użytkownika "usermanual" jest na stronach lexmarka
    jachu333
    Level 2  
    Witam..

gadalem z kolegą, który miał Lexmarka i mówił, że jest taka opcja przy drukowaniu dwustronnym. Odznaczało sie "drukuj instrukcje" i było po sprawie. A tu nie ma czegoś takiego. Poszukam jeszcze jakiegoś programiku do konfiguracji, poczytam w instrukcji. Na kompie w opcjach przeszukałem myslę, że wszystko i nic nie znalazłem.

Odezwe sie jak coś znajde. Prosze o kolejne podpowiedzi :)

Tak więc nie znalazłem tego nigdzie. Jeśli ma ktoś taką drukarkę i uporał sie z tym bede wdzięczny za podpowiedz. Jak na razie drukuje za kazdym razem na tej samej kartce :D