Witam.
Mam problem z piekarnikiem jak w temacie.
Urządzenie w ogóle nie grzeje. Lampka Kontrolna grzania nie wyłącza się nawet jeżeli zjadę temperaturą do zera. Kiedyś już tak było ale "samo" się naprawiło więc olałem temat. Teraz niestety nie mogę. Sprawdziłem grzałki i są dobre więc ja osobiście stawiam na czujnik temperatury ale jeśli ktoś z kolegów ma inne sugestie to chętnie posłucham. W naprawie sprzętu AGD moje doświadczenie jest zerowe więc proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Siemo
Mam problem z piekarnikiem jak w temacie.
Urządzenie w ogóle nie grzeje. Lampka Kontrolna grzania nie wyłącza się nawet jeżeli zjadę temperaturą do zera. Kiedyś już tak było ale "samo" się naprawiło więc olałem temat. Teraz niestety nie mogę. Sprawdziłem grzałki i są dobre więc ja osobiście stawiam na czujnik temperatury ale jeśli ktoś z kolegów ma inne sugestie to chętnie posłucham. W naprawie sprzętu AGD moje doświadczenie jest zerowe więc proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Siemo