Mam problem z napędem bramy Came zbx7 normalnie działa dobrze ale gdy przyjdą mrozy to nie ma siły uciągnąć i muszę pomóc ręcznie gdy ruszy to już przesuwa a gdy jest ciepło to jest dobrze ma tyle siły ze nie mogę utrzymać ręką, i ten problem pojawia się każdej zimy, sprawdzałem napięcie do silnika dochodzi 230v a on jest słaby, jak to naprawić?
Moderowany przez bestler:Kolego, zakładanie jednakowych postów w kilku działach jednocześnie jest niezgodne z regulaminem forum. Następnym razem będzie ostrzeżenie.
Poza tym proszę używać wyszukiwarki - podobny temat już był
Trzecia sprawa - proszę dbać o pisownię - wszystko to jest jedno zdanie ??