Witam.
Brama z napędem CAME BX-78. przy temp dodatnich pracowała prawidłowo. Jak pojawiły się mrozy(- kilkanaście) brama nie chce ruszyć , albo "namyśla się " kilkanaście sekund. Gdy lekko pomóc ręką, dalej działa prawidłowo. Po otwarciu, do samoczynnego zatrzymania, z powrotem startuje normalnie.
Założyłem nowy kondensator, ale start po kilku godzinach nieużywania taki jak opisałem. Co można z tym zrobić?
Brama długa 9,5 m- w świetle, między słupkami 7m.
Brama z napędem CAME BX-78. przy temp dodatnich pracowała prawidłowo. Jak pojawiły się mrozy(- kilkanaście) brama nie chce ruszyć , albo "namyśla się " kilkanaście sekund. Gdy lekko pomóc ręką, dalej działa prawidłowo. Po otwarciu, do samoczynnego zatrzymania, z powrotem startuje normalnie.
Założyłem nowy kondensator, ale start po kilku godzinach nieużywania taki jak opisałem. Co można z tym zrobić?
Brama długa 9,5 m- w świetle, między słupkami 7m.