Chcialbym zasymulowac prace ukladu ze wzmacniaczem TLC 271c ze strony texsasa sciagnelem ich makromodel tego scalaczka. Po otwarciu pliku opisujacego dowiedzielm sie, ze : TLC 271 jest zasilany symetrycznie (w rzeczywistosci ma tylko pojedyncze zasilanie) i konfiguracja nozek jest nieco inna jak w rzeczywistosci, co z takim kwiatkiem zrobic? Nie przejmowac sie i stosowac taka konfiguracje nozek jak w pliku makrodefinicji i tak wlaczac go do ukladu w PSpicie? Jak rozwiazac zasilanie ukladu?