logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jaki toner alternatywny do Konica 7145 zapewnia lepszą czerń niż Katun?

Paweł1000 20 Mar 2010 07:17 1969 5
REKLAMA
  • #1 7854992
    Paweł1000
    Poziom 26  
    Posty: 1262
    Pomógł: 58
    Ocena: 70
    Czy istnieje jakiś toner alternatywny do Konica 7145 lepszy od Katuna. Chodzi o to aby kopie były bardziej czarne, bo na Katunie jest trochę szaro.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 7856726
    adamos5555
    Poziom 15  
    Posty: 146
    Pomógł: 12
    Ocena: 35
    wydaje mi sie ze to ze masz szarosci to nie wina toneru.Mam takich maszyn kilkanascie w obsludze i powiem szczerze ze problem z szarosciami byl przy starym developerze albo jak byl problem z ktoras elektroda.
  • REKLAMA
  • #3 7857722
    Paweł1000
    Poziom 26  
    Posty: 1262
    Pomógł: 58
    Ocena: 70
    Raczej toner bo to nie tylko w tej jednej maszynie takie objawy. Pisząc o szarościach mam na myśli że czerń nie jest czarna tylko szarawa, tło jest pozbawione szarości.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #4 7863040
    seatt
    Poziom 19  
    Posty: 414
    Pomógł: 13
    Ocena: 16
    Witam,też mam kilka tych maszyn i wszystkie śmigają bardzo dobrze na katunach.Bez jakichkolwiek oznak szarości(zamiast czerni). Nie spotkałem się z lepszym zamiennikiem do tych maszyn niż Katun.
    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #5 7864076
    Paweł1000
    Poziom 26  
    Posty: 1262
    Pomógł: 58
    Ocena: 70
    W takim razie zasypie Katuna w następnej konice która ma świeży developer i zobaczymy. Może to i wina developera, chociaż jedna kopiarka kopiowała bardzo dobrze i bardzo ładnie do czasu jak wsypany został Katun, ale może to zbieg okoliczności.
  • #6 7906968
    Paweł1000
    Poziom 26  
    Posty: 1262
    Pomógł: 58
    Ocena: 70
    Faktycznie katun spisuje sie tak jak powinien. Dzięki za info.
REKLAMA