witam, mam taki problem z moim cieńkim że nie chce kręcic rozrusznik. Wyciągnąłem go i śmiga, to chyba stacyjka bo nie ma plusa na cewce rozrusznika. Chcę się upewnić czy to nie jakiś przetarty przewód, jak sprawdzić stacyjkę? które kable zewrzeć żeby rozrusznik zakręcił? Czy kostka jest wymienialna czy całą stacyjkę muszę wymienić? z góry dzięki za odpowiedź