Witam!!!
Mam problem z wybraniem kolumn estradowych. Mam do wydania 400 zl. Na allegro znalazlem dwa typy :
Link
Link
Absolutnie na tym sie nie znam więc prosze Was o pomoc które wybrać....
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam
ps. Powermixer mam identyczny jak niżej:
http://www.musicaudio.pl/product_info.php/cPath/37_52/products_id/2842.html
Mam problem z wybraniem kolumn estradowych. Mam do wydania 400 zl. Na allegro znalazlem dwa typy :
Link
Link
Absolutnie na tym sie nie znam więc prosze Was o pomoc które wybrać....
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam
ps. Powermixer mam identyczny jak niżej:
http://www.musicaudio.pl/product_info.php/cPath/37_52/products_id/2842.html