Witam posiadam radmora 5102 otóż dowiedziałem się że można poprawić jakość dźwięku w tym amplitunerze chodzi mi dokładniej o szumy jestem w sprawach cienki ale szybko łapie prosiłbym o dokładne wskazówki.
Drugie moje pytanie jakie kable kupić do radmora żebym mógł go podłączyć pod komputer, i trzecie pytanko jak on zagra z kolumnami scherzo 200 wystarczy mu mocy żeby jakoś to grało kupiłem go za besens 100zł w orginalnym stanie ideał wręcz. Jest sens przerabiać ? Czy może puścić go w aukcje za majątek i kupić coś mocniejszego do tych kolumn.
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Drugie moje pytanie jakie kable kupić do radmora żebym mógł go podłączyć pod komputer, i trzecie pytanko jak on zagra z kolumnami scherzo 200 wystarczy mu mocy żeby jakoś to grało kupiłem go za besens 100zł w orginalnym stanie ideał wręcz. Jest sens przerabiać ? Czy może puścić go w aukcje za majątek i kupić coś mocniejszego do tych kolumn.
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Moderowany przez Grzegorz Markowski:
Regulamin pkt. 8.1, 14, 16.
O modyfikacjach tego amplitunera napisano już chyba wszystko. Szukaj wątku pt. "Mądrości na temat Radmorów".
Kosz.
GM