Cześć,
Wykonałem samodzielnie
kierownicę do PC. Fajna jest, bardziej precyzyjna od sklepowych (wiem, bo mam też żółtego logitecha) jednak generuje drgania. Problem pojawia się już przy kalibracji w windowsie (krzyżyk w oknie testowym nieznacznie drży). Kierownica zbudowana jest mniej więcej tak: z game portu z pinu1 (+5V) leci sobie kabelek do potencjometru wieloobrotowego o rezystancji 50k i wraca do pinu 3.
Słyszałem , że pomogło by zastosowanie kondensatora. Czy to prawda? Jeżeli tak to jaki zastosować i jak (gdzie) go zamontować?
WIELKIE DZIĘKI ZA POMOC
Ps. Proszę o wyrozumiałość - nigdy wcześniej nie miałem kontaktu z elektryką
Wykonałem samodzielnie
Słyszałem , że pomogło by zastosowanie kondensatora. Czy to prawda? Jeżeli tak to jaki zastosować i jak (gdzie) go zamontować?
WIELKIE DZIĘKI ZA POMOC
Ps. Proszę o wyrozumiałość - nigdy wcześniej nie miałem kontaktu z elektryką