Potrzebuję pomocy w podłączeniu 5 silników w taki sposób, że np. 5 silników pracuje, dochodzi do awarii 3 silnika, i w tym momencie wszystkie pozostałe 4 silniki mają stanąć. Każdy silnik ma swój wyłącznik sterowniczy.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamapapon napisał:Czy jest możliwe:włączania silników od nr 1 do nr 5, wyłączenie ich a następnie odwrotnie mają być włączone od nr 5 do nr 1. Czy mozna to zrobić przy użyciu tylko stycznika, czy trzeba użyć jednocześnie przekaźnika?