Ściągałem locka z Alcatela BE1 BE1C - 1EERPL1 ~16B Andromedą i wszystko niby w porządku. Ale po włożeniu karty i wpisaniu pinu telefon po chwili się wyłącza. Co można z tym fantem zrobić ?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam