Witam , mam wymienić kasetę główną w bloku , na cyfral dwu przewodowego ale obecne unifony działają na trzech przewodach. Czy muszę również wymienić unifony czy kupić centralkę na 4 przewody. Proszę o poradę. Pozdrawiam.
Załączniki:
DSC00290.JPG(79.38 KB)
Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
DSC00289.JPG(66.41 KB)
Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
DSC00288.JPG(45.46 KB)
Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
Nie tu gdzie trzeba patrzysz na ilość przewodów. Te 3 przewody, o których Ty wspominasz (widać je na zdjęciu-lutowane) to przewody tylko do słuchawki (mikrofon+głośniczek). Ciebie interesuje to co jest podłączone
do zasisków śrubowych i z tego co widzę to jest to 5 przewodów.
Jeżeli chcesz załozyć w to miejsce system Cyfralowski to musisz się liczyć
z wymianą unifonów na np. : http://www.cyfral.pl/cyfral/unifony_analogowe.html lub Urmet 1131/cy.
Jeżeli chcesz zachować unifony a wymienić tylko kasetę to możesz kupić
np. kasetę Urmet:
http://tinyurl.com/34uyjqy +
http://tinyurl.com/3x7waxx lub coś co dokładnie masz:
http://www.fimpro.com.pl/kasety.php Należy jeszcze sprawdzić centralkę-zasilacz, który powienien być gdzieś w budynku czy jest dobry. Jeżeli nie to polecam np. Urmet 18A1
http://tinyurl.com/32whatn