Witam
Auto jak w temacie. Pozycja swieci. Po włączeniu świateł mijania zapala się na tablicy zegarów kontrolka od świateł drogowych i prawy kierunek, oraz zaczynają działać wycieraczki (światła nie świecą ). Po wciśnięciu klaksonu zaczynają działać wycieraczki (klakson nie działa ). Na bezpiecznikach napięcie jest, na kostkach przy światłach napięcia nie ma. Po odpięciu kostki od świateł w przełączniku zespolonym wycieraczki działają poprawnie. Lewy kierunek działa poprawnie, natomiast po włączeniu przwego zaczynają mrugać światła pozycyjne i kontrolka od drogowych.
Czy miał ktoś z Was taki przypadek? Czy są w tym modelu przekaźniki od świateł?
Gdzie szukać przyczyny?
Auto jak w temacie. Pozycja swieci. Po włączeniu świateł mijania zapala się na tablicy zegarów kontrolka od świateł drogowych i prawy kierunek, oraz zaczynają działać wycieraczki (światła nie świecą ). Po wciśnięciu klaksonu zaczynają działać wycieraczki (klakson nie działa ). Na bezpiecznikach napięcie jest, na kostkach przy światłach napięcia nie ma. Po odpięciu kostki od świateł w przełączniku zespolonym wycieraczki działają poprawnie. Lewy kierunek działa poprawnie, natomiast po włączeniu przwego zaczynają mrugać światła pozycyjne i kontrolka od drogowych.
Czy miał ktoś z Was taki przypadek? Czy są w tym modelu przekaźniki od świateł?
Gdzie szukać przyczyny?