witam
mam problem po ostatnim ponownym uruchomieniu mam problem z uruchomieniem laptpa. Po uruchomieniu nic sie nie pokazuje na ekranie piszczy 4 razy, migają wszystkie lampki i kręcą się wentylatory. Dzieje się to kilka razy poczym laptop wyłącza się. Próbowalem odpalać bez baterii - bez skutku. Czy mogę cokolwiek z tym zrobić?
z góry dzięki za pomoc
pozdrawiam;)
mam problem po ostatnim ponownym uruchomieniu mam problem z uruchomieniem laptpa. Po uruchomieniu nic sie nie pokazuje na ekranie piszczy 4 razy, migają wszystkie lampki i kręcą się wentylatory. Dzieje się to kilka razy poczym laptop wyłącza się. Próbowalem odpalać bez baterii - bez skutku. Czy mogę cokolwiek z tym zrobić?
z góry dzięki za pomoc
pozdrawiam;)