Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Laguna 2 (2006r) Wycieraczki szyby przedniej

05 Paź 2010 16:34 5255 5
  • Poziom 2  
    Witam.Problem polega na tym,że wycieraczki "chodzą" bez przerwy,równiez przy wyłączonym silniku.Odwiedziłem 4-rech elektryków - żaden nie pomógł.Każdy z nich podłączał komputer serwisowy, kasował pieniadze,tylko tyle potrafią,a diagnoze każdy z nich miał inną.W każdym przypadku komputer serw.wyświetlał "zwarcie w układzie wycieraczek przednich".Jeden kazał mi kupić przełacznik wycieraczek,drugi moduł BSI,trzeci przekaźnik wycieraczek,a czwarty się poddał.Proszę pomóżcie
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 35  
    Nie moduł "BSI" tylko UPC szukaj rozwiązania w ciągłym zasilaniu silnika wycieraczek.Czy przy całkowicie wyłączonym zapłonie również pracują??
    Auto oryginał czy "anglik"?
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 2  
    Tak,przy całkowicie wyłączonym zapłonie też pracują(wyciągnąłem bezpiecznik),auto nie jest anglikiem,kupiłem w Italii,niestety nie wiem co to jest UPC,ale zaraz przetrząsne neta - może się oświecę
  • Poziom 2  
    witam
    podepne sie do tematu, mam podobny problem a mianowicie:
    u mnie po wlaczeniu wycieraczek tylnych one pracuja jakies 3-4 minuty i przestaja jak je wlaczam slychac jak sie zalacza nie jestem pewny co przekaznik czy cos jest takie "pyk" i jak przestaja chodzic to kolejne "pyk" do tego jeszcze nie mam swiatel cofania
    czy jest w stanie mi ktos pomoc
    z gory wielkie dzieki
  • Poziom 2  
    Tylko przednie wycieraczki mi nie chodzą - Laguna 2 1.9 dci 2002r. Aby naprawić potrzebne jest przylutowanie czegoś w module UCH , ale nie wiem co?