Kolo wyjął na chwilkę wtyczkę od poduszek i teraz trzeba skasować komunikat, bo się kuna cały czas świeci. Ma ktoś prosty przepis co i jak bez potrzeby podłączania komputra?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam