Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kosiarka Brigsa uruchomiona bez noża

31 Paź 2010 18:11 8409 8
  • Poziom 9  
    Witam, mam problem z kosiarką brigsa 550 siries 4.5 km. Jest to nowa kosiarka dostała wibracji od noża więc postanowiłem go ściągnąć, lekko odgięte pióro, ale podkusiło mnie aby odpalić ją . Odpaliła a po chwili zgrzytnęło i nie chce już odpalić. Przypuszczam że to klin na kole zamachowym. Nie wiem czy oddać na gwarancji cz sam jechać do serwisu bo nie uznają gwarancji.
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Kolego przy pociąganiu za sznurek to kompresję ma dobrą próbuje nawet kichać,nie wiem czy to dobry znak,mogę spróbować wymienić ten klin tylko obawiam się czy tam są jakieś ustawienia zapłonu czy innych żeczy, czy tylko sciągam samo koło. jeszcze jedna sprawa czy niema tam jakiś plomb gwarancyjnych
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Bardzo dziękuję kolego, poinformuje o postępach. Pozdrawiam
  • Poziom 15  
    Dodam jeszcze żebyś sprawdził wał czy się nie skrzywił skoro były wibracje. Wtedy to tylko do warsztatu, oczywiście poza gwarancją.
  • Poziom 9  
    Witam koledzy, byłem dziś w serwisie niestety wał się skrzywił, zna ktoś może koszty prostowania chciałbym porównać. Pan serwisant powiedział że trzeba wyjąć wał wtedy będzie 100%, prostowanie zewnętrzne nie jest skuteczne, wykańcza łożyska. Jedyna pocieszająca informacja, to taka że będzie kontynuowana gwarancja.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Dziękuje wszystkim za cenne uwagi, naprawiłem kosiarkę. Wał był skrzywiony no i przy okazji pękło koło zamachowe, było aluminiowe. Do osób z podobnym problemem, nie prostujcie wału bez rozbierania silnika, nie daje 100% efektu, moja naprawa wyniosła 270zł. Pozdrawiam