Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A4 1.9 tdi 98 r podświetlenie licznika

03 Lis 2010 22:27 2733 6
  • Poziom 1  
    Witam , mam problem gdyż dziś zauwazyłem ze moje podswietlenie licznika swieci słabiej niż dotychczas :cry: jaka moze być przyczyna tej denerwującej mnie usterki ?
  • Poziom 15  
    Zarowka sie przepalila ... Trzeba zalozyc nowa , najlepiej nowe.
  • Poziom 11  
    kolego ja mam ten sam problem ze swoim autem tylko ze u mnie podswietlenie juz calkeim padlo:cry: powodem tego jest zimny lut z tego co sie dowiedzialem ! ja mysle ze w tym tygodniu zaloze nowy licznik . Pozdrawiam
  • Poziom 20  
    A sprawdzali koledzy magiczne pokrętło czy nie ustawione na minimum?
  • Poziom 20  
    Sprawdź kontrolką czy jest sterowanie z włącznika dokładnie czy jest różnica w świeceniu kontrolki jak ściemniasz ,jeżeli jest to żarówki w liczniku
  • Poziom 27  
    robertnov napisał:

Kolega ma rację, pod warunkiem że cały licznik jest słabo podświetlany, jeżeli tylko jakaś część licznika słabiej świeci od pozostałej części to uszkodzona żaróweczka, przy wymianie żaróweczek wymień wszystkie od podświetlania żeby po złożeniu nie okazało się że następna się przepaliła.
  • Poziom 20  
    jawiczka napisał:
    robertnov napisał:

Kolega ma rację, pod warunkiem że cały licznik jest słabo podświetlany, jeżeli tylko jakaś część licznika słabiej świeci od pozostałej części to uszkodzona żaróweczka, przy wymianie żaróweczek wymień wszystkie od podświetlania żeby po złożeniu nie okazało się że następna się przepaliła.

Bez sensu jest wymiana wszystkich w podanym przykładzie.Faktem jest że należy mieć w zapasie następne.