Witam.
Mam problem z gubieniem kroków przez silnik. Ostatnio znalazłem informacje, że przy pomocy układu TMC 453 i enkodera można temu zaradzić.
Chętnie dowiem się czy ktoś ma doświadczenie w tym temacie.
Pozdrawiam
Mam problem z gubieniem kroków przez silnik. Ostatnio znalazłem informacje, że przy pomocy układu TMC 453 i enkodera można temu zaradzić.
Chętnie dowiem się czy ktoś ma doświadczenie w tym temacie.
Pozdrawiam