Witam.
Mam problem. Naprawiam sieste 3. Uszkodzony zostal trafopowielacz.Wymienilem go na nowy ale nadal nie działa. Telewizor się włącza ale kineskop nie odpala.Po podkreceniu trafa( poteciometrami do regulacji) zaczyna blyskac na bialo.Może ktoś miał takie coś i wie jak sobie z tym poradzić bo ja w telewizorach słaby jestem.
Mam problem. Naprawiam sieste 3. Uszkodzony zostal trafopowielacz.Wymienilem go na nowy ale nadal nie działa. Telewizor się włącza ale kineskop nie odpala.Po podkreceniu trafa( poteciometrami do regulacji) zaczyna blyskac na bialo.Może ktoś miał takie coś i wie jak sobie z tym poradzić bo ja w telewizorach słaby jestem.