Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

citroen xara picasso 2.0 hdi, jęczy na zimnym silniku

13 Gru 2010 23:16 2032 2
  • Poziom 2  
    Witam!!!!
    mam problem z moją picasso 2.0 hdi 90km, w niskich temperaturach po odpaleni w środku auta wydobywa się jęk towarzyszy on wszystkim obrotą i sie na sila na wysokich, ustaje po kilku minutach, zauważyłem że obciążą też mocno silnik, pojechałem do mechanika wymienił alternator, niestety dalej buczy nastepny polecony wymienił pompę paliwa jak buczało tak buczy, elektryk kazał wymienić akumulator wymieniłem jeczy dalej, prosze o pomoc gdyż pomału ta loteria jest drogim sportem a ja stoje w punkcie wyjscia bardzo prosze o pomoc
  • Poziom 20  
    Może buczeć jeszcze pompa wody,kilka rolek prowadzących i napinająca...to wciąż loteria,znajdź dobrego mechanika....wiem to żadna odpowiedź ale tak na forum nie widząc auta nikt poważny Ci nie odpowie
  • Poziom 2  
    Witam!!!!
    Dzisiaj podjechałem do kolejnego z mechaników złotych rączek z szyldem cytrynki, pan wysłuchał mojej historii odpalił silnik wysuną wtyczkę przepływomierza i eureka auto pracuje normalnie, więc kupiłem przepływkę, gumową redukcję miedzy przepływką a filtrem i nowy filtr, podłączone a objaw znów ten sam, wyjmujemy wtyczke jest oki zakładamy jest to samo pan mechanik po podłączeniu komputerka nic nie widzi, możliwie proszę o pomoc????? czy to może być katalizator auto ma 245 tyś km