Po wymianie łożysk przez ;;facowca;; pralka nie pierze wyświetla E21 , gość powiedział że sie nie zna na elektryce , a w instrukcji obsługi nie ma tego opisango. Za to ja sie znam, bo jeszcze mi tv padł.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamMiracle Woman SM napisał:Tylko że one sa na 28V.