Mam uwaloną przetwornicę, notebook nie reaguje na nic. Jakich mniej więcej napięć można się spodziewać na wyjściu takiej przetwornicy?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tampicador napisał:zazwyczaj napięcie podane jest na spodzie laptopa ,
najczęściej jest to 18-19V , w starszych może być ok 15-17V