Witam otóż poczytałem już trochę tematów odnośnie podłączenia tego colorofonu do głośników ale mam jeszcze 2 pytania.
1. do gniazda DIN idą 2 kabelki mogę je podłączyć do głośnika ???
2. Czy ten schemat jest dobry do podłączenia colorofonu???(sorry za jakość)
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
1. do gniazda DIN idą 2 kabelki mogę je podłączyć do głośnika ???
2. Czy ten schemat jest dobry do podłączenia colorofonu???(sorry za jakość)
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany