Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Challenger ST800P funkcja zamykania centralnego.

mind 11 Oct 2004 23:43 3385 5
    mind
    Level 17  
    Mam alarm Challenger ST800P. Chciałbym wyłączyć funkcję zamykania centralnego po uruchomieniu silnika. (Przeprogramować go). Czy jest to możliwe bez programatora?? Pomóżcie - szukałem na forum ale nic takiego nie znalazłem. Z góry dzięki za pomoc.
    Pozdrowienia:
    Paweł

Zmieniłem temat na czytelniejszy. H(k).
    Elektrik
    Level 12  
    Z tego co sobie przypominam to nie było st-800 z literką P. Natomiast w st-800T trzeba zdjąć zworkę P.3 znajdującą się w centralce pod taką małą klapką. Oczywiście trzeba to zrobić przy wyłączonym zasilaniu alarmu (najlepiej odłącz akumulator)
    mind
    Level 17  
    Niestety mam na pewno Challengera ST800P. Nie ma on żadnych zworek ani swichów do programowania. Z pilota alarmu też się go nie programuje. Jedyną możliwością przeprogramowania jest użycie programatora serwisowego a te posiadają tylko autoryzowani instalatorzy, serwisy Nissana i Toyoty. Muszę powiedzieć że ostatnio właśnie serwis toyoty mnie mile zaskoczył bo zrobili mi programowanie za darmo. Jednak podkreślam - alarmu nie da się przeprogramować w żaden inny sposób niż pogramaorem serwisowym. Nie miej jednak dzięki za wypowiedź.
    Peterro
    Level 11  
    A ja mam problem z doprogramowaniem pilota ale w wersji ST800 bez żdnej literki na końcu w nadruku na centrali zaś na fakturze zakupu pisze ST800 Bis. Czy ktoś posiada dokumentację do tej wersji.
    adampl1
    Level 14  
    Z moich doświadczeń wynika ze nie przeprogramujesz go bez programatora ale słyszałem ze można to zrobić urzywając programatora z QY