Witam.
Moim problemem jest skrzynia biegów.
Jedzie tylko do tyłu.
Na P N D L 3 coś śrutuje.
Moim problemem jest skrzynia biegów.
Jedzie tylko do tyłu.
Na P N D L 3 coś śrutuje.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamquattro87 napisał:Chyba musisz poszukać na szrotach na pewno wyjdzie to taniej.
Spróbuj jeszcze wbić wsteczny i jadąc do tyłu wbij DRIVE i szarpnij do przodu, czasami może pomóc.
powodzenia