Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Dodge\Chrysler Caravan Skrzynia biegów

Kulka150 18 Oct 2011 14:57 3651 3
 • #1
  Kulka150
  Level 2  
  Witam mam DODGE Caravan 3L V6 z 2000r.Mam problem z automatyczną skrzynią biegów jak jest zimna jest OK po rozgrzniu traci bieg i czasami jakby coś w skrzyni piszczało. Po chwili złapie bieg ale zaraz znowu go gubi im dużej tym biegi pojawiają się na krócej . dopiero po postoju i ostygnięciu się złapie na jakiś czas bieg . Co ją boli proszę o rade. Sprawdzanie na kąpie wykazało błąd 0700 jest to błąd przeniesienia napędu ale jakoś nic mi to nie mówi.
 • #2
  romuald-f
  A/T specialist
  Błąd 0700 jest to usterka komputera sterującego skrzynią biegów. Nie oznacza jednak to że masz uszkodzony komputer. Należałoby zrobić kilka testów (pod warunkiem że filtr oleju, stan oleju i jego jakość jest ok).
 • #3
  Kulka150
  Level 2  
  Olej i filtry były wymieniane 3 miesiące temu a więc wątpię że to jest to. Ten błąd wyszedł mi po podłączeniu całego komputera pojazdu , czy jest możliwość podłączenia samego komputera skrzyni biegów tak żeby sprawdzić czy to jest błąd samego sterownika.
 • #4
  autoas
  Level 42  
  Kulka150 wrote:
  Ten błąd wyszedł mi po podłączeniu całego komputera pojazdu , czy jest możliwość podłączenia samego komputera skrzyni biegów tak żeby sprawdzić czy to jest błąd samego sterownika.

  Chłopie nic nie rozumiesz pisząc takie rzeczy.....
  Błąd masz fatalny i kosztowny, oddaj do naprawy do naprawdę dobrego i polecanego warsztatu zajmującego sie skrzyniami automatycznymi