Witam
Proszę o pomoc. Niedawono zagazowałem samochód OPEL CORSA 1,4 (60km)B i zaczeły sie problemy. Samochód ma przejechane 110 tyś kilometrów.
1. Przy wyluzowaniu z predkości ok 100km (obroty ok 3tyś) samochód gaśnie. To samo dzieje sie przy jeździe na luzie z górki. Czym może być to spowodowane??
2. Samochód dostaje jakby samozapłou. Dojeżdzam do celu gasze silnik (przekręcam kluczyk) ale on jeszcze zapala sie na 1-2s!!
Pomocy
Proszę o pomoc. Niedawono zagazowałem samochód OPEL CORSA 1,4 (60km)B i zaczeły sie problemy. Samochód ma przejechane 110 tyś kilometrów.
1. Przy wyluzowaniu z predkości ok 100km (obroty ok 3tyś) samochód gaśnie. To samo dzieje sie przy jeździe na luzie z górki. Czym może być to spowodowane??
2. Samochód dostaje jakby samozapłou. Dojeżdzam do celu gasze silnik (przekręcam kluczyk) ale on jeszcze zapala sie na 1-2s!!
Pomocy