Witam
Nie wchodząc może w szczegóły, potrzebuję urządzenia, które można by nazwać najogólniej domofonem przesyłającym dzwięk po sieci ethernetowej w mojej wewnętrzenej sieci w budynku. Paradoks mojej sytuacji polega na tym, że tam gdzie mam mieć dwa zewnętrzene panele domofonów, nie mam pociągniętych kabli prócz ethernetu. Dodam, że nie mam kabli zapasowych nawet w skrętce którą idzie teraz ethernet, a urządzenia bezprzewodowe odpadają, bo w powietrzu coś sieje niesamowite zakłócenia ( jest to centrum miasta).
Zależy mi tylko na na przycisku wywołania i przesyle dzwięku. Nie potrzebuję nic otwierać.
Jesli ktoś się spotkał z podobnym samodzielnie zrobionym projektem lub gotowym urządzeniem to proszę o sugestie.
dodam, że w miejscu gdzie są panele zewnętrzne, nie moge mieć komputerów, tylko samodzielne urządzenia.
pzdr.
Nie wchodząc może w szczegóły, potrzebuję urządzenia, które można by nazwać najogólniej domofonem przesyłającym dzwięk po sieci ethernetowej w mojej wewnętrzenej sieci w budynku. Paradoks mojej sytuacji polega na tym, że tam gdzie mam mieć dwa zewnętrzene panele domofonów, nie mam pociągniętych kabli prócz ethernetu. Dodam, że nie mam kabli zapasowych nawet w skrętce którą idzie teraz ethernet, a urządzenia bezprzewodowe odpadają, bo w powietrzu coś sieje niesamowite zakłócenia ( jest to centrum miasta).
Zależy mi tylko na na przycisku wywołania i przesyle dzwięku. Nie potrzebuję nic otwierać.
Jesli ktoś się spotkał z podobnym samodzielnie zrobionym projektem lub gotowym urządzeniem to proszę o sugestie.
dodam, że w miejscu gdzie są panele zewnętrzne, nie moge mieć komputerów, tylko samodzielne urządzenia.
pzdr.