Mam taki problem z Actrosem ze po zalozeniu klemy swieci odrazu zaplon.Przeglądnołem wiązkę,która idzie pod miska olejowa ale tam jest wszystko dobrze.wypinałem kostki od sterownika który znajduje sie na bloku silnika i dalej sie swieci.a takze kostke od stacyjki tez rozpinalem i nie pomoglo.. co dalej robic gdzie szukac??proszę o pomoc.