logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Mercedes Actros 1840.zaplon swieci po zalożeniu klemy

Marcin382 09 Lut 2011 20:29 1310 20
REKLAMA
  • #1 9128164
    Marcin382
    Poziom 10  
    Posty: 22
    Ocena: 8
    Mam taki problem z Actrosem ze po zalozeniu klemy swieci odrazu zaplon.Przeglądnołem wiązkę,która idzie pod miska olejowa ale tam jest wszystko dobrze.wypinałem kostki od sterownika który znajduje sie na bloku silnika i dalej sie swieci.a takze kostke od stacyjki tez rozpinalem i nie pomoglo.. co dalej robic gdzie szukac??proszę o pomoc.
  • REKLAMA
  • #2 9128195
    jannaszek
    Poziom 39  
    Posty: 5629
    Pomógł: 394
    Ocena: 671
    Jeśli rozpiąłeś kostkę stacyjki i dalej to samo, to przychodzi mi na myśl sklejony przekaźnik, jednak nie wiem który.
  • #3 9128226
    Marcin382
    Poziom 10  
    Posty: 22
    Ocena: 8
    przekażnik a od czego on np? mógłby byc np?
  • REKLAMA
  • #4 9128267
    jannaszek
    Poziom 39  
    Posty: 5629
    Pomógł: 394
    Ocena: 671
    Stacyjka może być zbuforowana przekaźnikiem głównym (nie znam actrosa za bardzo, ale logika), wyjmuj po kolei, w końcu trafisz, że zgaśnie deska. inna możliwość, to zwarte któreś przewody pod deską, lub przy kierownicy.
  • #5 9128284
    Marcin382
    Poziom 10  
    Posty: 22
    Ocena: 8
    to dzięki za ta podpowiedz..jutro rano pujde i sprawdzę .i odezwe sie wieczorem
    Jak miałby ktoś jakies propozycje usterki to proszę o podpowiedz
  • #6 9131875
    Rolandos
    Poziom 19  
    Posty: 239
    Pomógł: 29
    Ocena: 129
    odłącz alternator i sprawdź
  • #7 9132448
    Marcin382
    Poziom 10  
    Posty: 22
    Ocena: 8
    sprawdzilem z tymi przekaznikami nic dalej zaplon świeci..cala instalacje na sliniku przeglądnołem i wszystko ok..to pozostaje mi sprawdzic ten alternator..jutro odkrece przewód + ..jak bd mial ktoś jakies propozycje bd wdzieczny..
  • #8 9132462
    viper555
    Poziom 39  
    Posty: 4322
    Pomógł: 582
    Ocena: 2157
    Nie chodzi o przewód + tylko wyciągnij wtyczkę z alternatora bo na regulatorze jest stałe zasilanie i po zapłonie i może mieć zwarcie.P
  • REKLAMA
  • #9 9132479
    Marcin382
    Poziom 10  
    Posty: 22
    Ocena: 8
    czyli ze regulator moze miec zawrcie tak mam to rozumiec?
  • #10 9132765
    viper555
    Poziom 39  
    Posty: 4322
    Pomógł: 582
    Ocena: 2157
    Marcin382 napisał:
    czyli ze regulator moze miec zawrcie tak mam to rozumiec?


    Tak.P
  • #11 9133449
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #12 9137088
    Marcin382
    Poziom 10  
    Posty: 22
    Ocena: 8
    ja odpiolem kostke od jakiegos sterownika mieści sie on w kasecie bezpiecznikowej pod nia..WABCO 115/07/02 .020525 446 163 000 0.0046 06 38/001
    takie numery sa na tym sterowniku.i zaplon po zalozeniu klemy sie nie swieci.jest wszystko dobrze .tylko do czego ten sterownik? kostka zółta na 9 pinów kostka kwadratowa.

    Dodano po 1 [minuty]:

    bodek434 napisał:
    Grund Moduł sprawdzałeś?
    Kierowcy lubią wozić bańki z wodą przy siedzeniu pasażera.
    Jak woda wycieka to zbiera się pod dywanikiem, po podniesieniu kabiny zalewa GM.




    czyli zeby ten Ground Moduł zlokalizowac to w podlodze jest pod dywanem?
  • #13 9137166
    Gerri
    Spec od Mercedesów
    Posty: 5666
    Pomógł: 854
    Ocena: 3607
    Możesz wyjmować po kolei bezpieczniki - jak zapłon zgaśnie, to przeczytaj co "wisi" na tym bezpieczniku.
  • #14 9137202
    Marcin382
    Poziom 10  
    Posty: 22
    Ocena: 8
    Gerri napisał:
    Możesz wyjmować po kolei bezpieczniki - jak zapłon zgaśnie, to przeczytaj co "wisi" na tym bezpieczniku.



    wypiolem sterownik WABCO napisalem post wyzej i po wypieciu jest wszystko dobrze zaplon sie nie swieci po zalozeniu klemy jak to bylo wczesniej.tylko normalnie po kluczyku..tylko chcialbym sie dowiedziec od czego ten sterownik moze byc?
  • #15 9137234
    Gerri
    Spec od Mercedesów
    Posty: 5666
    Pomógł: 854
    Ocena: 3607
    No i tu jest problem - bo po numerze WABCO to mja Ci nie powiem co to za cudo - dlatego poradziłem wyjmowanie bezpieczników. Zrób fotkę delikwenta to na pewno pomoże. WABCO na przykład robi sterowniki do układu ENR
  • #16 9137272
    Marcin382
    Poziom 10  
    Posty: 22
    Ocena: 8
    to jest taki sam sterownik
    Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
    jak ja mam.. i co kolego masz jakis pomysl?
  • #17 9137470
    Rolandos
    Poziom 19  
    Posty: 239
    Pomógł: 29
    Ocena: 129
    Wygląda na sterownik od NR - poziomowanie ramy, sprawdź czy po odłączeniu działa pozimowanie.
  • #18 9138465
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #19 9139275
    Gerri
    Spec od Mercedesów
    Posty: 5666
    Pomógł: 854
    Ocena: 3607
    Mnie też to wygląda na moduł ENR - chociaż napisy są mocno niewyraźne.
    Kolego bodek434: w tym aucie nie ma modułu GM! W Actrosie II oraz III moduł ENR zintegrowany jest w tylnym module HM! Pytający nie uściślił co to za auto i już mamy mętlik...
    Do Marcin382: napisz jak człowiek co to za auto. Actros wychodzi aktualnie w trzeciej serii, pierwszy jest zupełnie odmienny od tego produkowanego obecnie. Tobie się nie chce napisać (choćby roku) a my tu kombinujemy jak przysłowiowe "konie pod górkę" ... :-/
  • #20 9140715
    Marcin382
    Poziom 10  
    Posty: 22
    Ocena: 8
    ten sterwonik co podalem link to w nim byla przyczyna rozebralem go i czuć z niego spalenizną ..dziekuje wszystkim za pomoc ;)
  • #21 9141636
    hefid
    Spoczywaj w Pokoju
    Posty: 15878
    Pomógł: 546
    Ocena: 6165
    Post był raportowany.

    Na forum obowiązuje REGULAMIN i "przyklejone" do niego pytania wraz komentarzami.
    Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany

    Popraw błędy i interpunkcję. Użyj przycisku PISOWNIA -->REGULAMIN pkt 15.
    Początek zdania? Zaczynamy wielką literą.

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik zgłosił problem z Mercedesem Actros 1840, polegający na tym, że po podłączeniu klemy zapłon świeci od razu. Sprawdzono wiązkę pod miską olejową oraz kostki od sterownika i stacyjki, jednak problem nie ustąpił. Użytkownicy sugerowali sprawdzenie przekaźników, alternatora oraz modułu GM, który może być zalany wodą. Po odłączeniu sterownika WABCO zapłon przestał świecić, co wskazuje na problem z tym komponentem. Użytkownik zidentyfikował uszkodzenie w sterowniku, co mogło być przyczyną usterki.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA