Witam. Mam aktualnie opcję 10mb, od 1.02.11r i router LiveBox, moje parametry wyglądają następująco:
Linia bardzo stabilna, nie ma rwań i utrat synchronizacji. Parametry jakie ulegają zmianie to tłumienie z 11.4 na 11.5dB oraz SnR z 21 na 20dB, lecz niemal wcale.
Aktualnie synchronizacja na Upstreamie wynosi 1172.
Osiągam pełne prędkości Uploadu jak i Downloadu. Błędnych pakietów niemal nie ma wcale, nawet gdy net chodził 15/24h, w tym czasie pobrałem +20gb i wysłałem 4gb.
Za 3 dni dotrze do mnie TP-LINK TL-W8960N będę mógł porównać parametry i wstawię zdjęcie.
Pytanie czy bez ryzyka i bez rwania będę mógł przejść na opcję 20mb? Jak mogą się wtedy zmienić parametry? (prędkość up jest taka sama).
Linia bardzo stabilna, nie ma rwań i utrat synchronizacji. Parametry jakie ulegają zmianie to tłumienie z 11.4 na 11.5dB oraz SnR z 21 na 20dB, lecz niemal wcale.
Aktualnie synchronizacja na Upstreamie wynosi 1172.
Osiągam pełne prędkości Uploadu jak i Downloadu. Błędnych pakietów niemal nie ma wcale, nawet gdy net chodził 15/24h, w tym czasie pobrałem +20gb i wysłałem 4gb.
Za 3 dni dotrze do mnie TP-LINK TL-W8960N będę mógł porównać parametry i wstawię zdjęcie.
Pytanie czy bez ryzyka i bez rwania będę mógł przejść na opcję 20mb? Jak mogą się wtedy zmienić parametry? (prędkość up jest taka sama).
[/img]