Witam, kilka dni temu kupiłem router Ovslink Airlive g. duo 2 niestety próbowałem go ustawić ale nie może połączyć się z inernetem ( sieć wewnętrzna airlive2 działa). Mam internet radiowy ( ip jest statyczne) i chciałbym go podzielić. Do ustawień wykorzystałem konfigurację WISP + AP, w sekcji port wan wpisałem ustawienia jakie dostałem od mojego dostawcy internetu ( ip, maska, brama, dns ). Status urządzenia (link poniżej) pokazuje że connected a inernetu nie ma.
https://obrazki.elektroda.pl/7601234000_1298371445.png
Proszę o pomoc:arrow:
https://obrazki.elektroda.pl/7601234000_1298371445.png
Proszę o pomoc:arrow: