logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Airlive G. DUO 2 - brak internetu przy konfiguracji WISP + AP, statyczne IP

tomiko62 22 Lut 2011 11:48 1222 3
REKLAMA
  • #1 9186664
    tomiko62
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Witam, kilka dni temu kupiłem router Ovslink Airlive g. duo 2 niestety próbowałem go ustawić ale nie może połączyć się z inernetem ( sieć wewnętrzna airlive2 działa). Mam internet radiowy ( ip jest statyczne) i chciałbym go podzielić. Do ustawień wykorzystałem konfigurację WISP + AP, w sekcji port wan wpisałem ustawienia jakie dostałem od mojego dostawcy internetu ( ip, maska, brama, dns ). Status urządzenia (link poniżej) pokazuje że connected a inernetu nie ma.

    https://obrazki.elektroda.pl/7601234000_1298371445.png


    Proszę o pomoc:arrow:
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 9187445
    tomiko62
    Poziom 2  
    Posty: 2
    niestety dalej nic
    w sekcji port wan wybrałem statistic ip i wpisałem dane od dostawcy inernetu
  • #4 9187910
    hermes-80
    Poziom 43  
    Posty: 12014
    Pomógł: 1177
    Ocena: 741
    Dowiedz się od swojego ISP jakie MTU używa w sieci i zmień na zalecany lub testuj z wielkościami MTU.
REKLAMA