Witam
posiadam ovislink-airlive-g-duo mialem wczesniej all skonfigurowane i net dzialal, aktualnie wyglada to tak:
Net dziala po LANIE na PC na WIFI także aż nagle od wczoraj nie dziala, lączy się ale wyskakuje że brak polaczenia z internetem na laptopie mam Windows 7 64 bitowy, w ipv4 niby adres dobralo ale w ipv6 wyskakuje brak dostepu do neta... aktualnie net dziala tylko jak podlacze kabel od anteny do PC gdy podlacze do routera to nie dziala, router raczej jest sprawny bo do sieci sie moge podlaczyc, znajduje laczy itp ale tak jak pisalem wczesniej nie ma dostepu do neta, postawilem na nowo siec ale dalej to samo, gdy wejde przez komórke na neta z WIFI to ladnie laczy zasiek FULL ale neta nie ma :/ Proszę o szybką pomoc. ( NET działał wczesniej bez problemu po routerze na tej samej konfiguracji )
Niepoprawnie umieszczony obraz poprawiłem, natomiast proszę poprawić post ze względu na naruszenie regulaminu, punkt 3.1.13 - dot. poprawnej pisowni. Proszę uzupełnić interpunkcje i skorygować błędy, w razie problemów dostępny jest przycisk "Pisownia". [piterus99]
posiadam ovislink-airlive-g-duo mialem wczesniej all skonfigurowane i net dzialal, aktualnie wyglada to tak:
Net dziala po LANIE na PC na WIFI także aż nagle od wczoraj nie dziala, lączy się ale wyskakuje że brak polaczenia z internetem na laptopie mam Windows 7 64 bitowy, w ipv4 niby adres dobralo ale w ipv6 wyskakuje brak dostepu do neta... aktualnie net dziala tylko jak podlacze kabel od anteny do PC gdy podlacze do routera to nie dziala, router raczej jest sprawny bo do sieci sie moge podlaczyc, znajduje laczy itp ale tak jak pisalem wczesniej nie ma dostepu do neta, postawilem na nowo siec ale dalej to samo, gdy wejde przez komórke na neta z WIFI to ladnie laczy zasiek FULL ale neta nie ma :/ Proszę o szybką pomoc. ( NET działał wczesniej bez problemu po routerze na tej samej konfiguracji )
Niepoprawnie umieszczony obraz poprawiłem, natomiast proszę poprawić post ze względu na naruszenie regulaminu, punkt 3.1.13 - dot. poprawnej pisowni. Proszę uzupełnić interpunkcje i skorygować błędy, w razie problemów dostępny jest przycisk "Pisownia". [piterus99]