Witam!
W pracy posiadamy ksero SHARP AR-121E, niedawno skończył się toner, myślałem iż może to jego wina ale po wymianie okazało się iż nadal jest tak samo:
- Słaby jakościowo wydruk (mocno wyblakły)
- pojawiające się i znikające paski po lewej stronie kopii
Przykłady kopii:
No i pytania:
Czy wymiana bębna (OPC) i listy czyszczącej bęben w tym wypadku (stosunkowo niewielki koszt - 130zł) pomoże?
Przy wymianie bębna będę musiał wsypać nowy developer?
Może w czym innym tkwi problem?
Pozdrawiam.
W pracy posiadamy ksero SHARP AR-121E, niedawno skończył się toner, myślałem iż może to jego wina ale po wymianie okazało się iż nadal jest tak samo:
- Słaby jakościowo wydruk (mocno wyblakły)
- pojawiające się i znikające paski po lewej stronie kopii
Przykłady kopii:
No i pytania:
Czy wymiana bębna (OPC) i listy czyszczącej bęben w tym wypadku (stosunkowo niewielki koszt - 130zł) pomoże?
Przy wymianie bębna będę musiał wsypać nowy developer?
Może w czym innym tkwi problem?
Pozdrawiam.