Cześć chłopaki ( i dziewczyny )! Mam Passata 1,8 "Trend" '93, benz.
Mój problem polega na tym, że jakiś czas opada wskazówka wsk. temperatury i wsk. paliwa. Szczególnie zauważalne jest to przy uruchamianiu silnika ( słabo świecące diody ładowania i płynu chłodniczego )- po lekkim uderzeniu w deskę wszystko jest ok. Przeczyściłem kostkę ze złączami "wchodzącą" do płytki z zegarami, ale nie dało to pozytywnego rezultatu. Sprawdziłem też płytkę drukowaną, na której osadzone są zegary. Tu dodam, że spotkałem się z tym problemem w innym Passacie B3. Proszę o poradę.
ZL17(_at_)interia.pl
Mój problem polega na tym, że jakiś czas opada wskazówka wsk. temperatury i wsk. paliwa. Szczególnie zauważalne jest to przy uruchamianiu silnika ( słabo świecące diody ładowania i płynu chłodniczego )- po lekkim uderzeniu w deskę wszystko jest ok. Przeczyściłem kostkę ze złączami "wchodzącą" do płytki z zegarami, ale nie dało to pozytywnego rezultatu. Sprawdziłem też płytkę drukowaną, na której osadzone są zegary. Tu dodam, że spotkałem się z tym problemem w innym Passacie B3. Proszę o poradę.
ZL17(_at_)interia.pl