Witam . Mam problem z passatem b5 1.8 97r
Zaczynając od początku, nagle podczas jazdy wskazówka od paliwa spadła do zera I zaswiecila się rezerwa . W domu odpialem akumulator , puknalem w dekielek tam gdzie pompa paliwa I po podłączeniu się naprawilo. Parę dni później podczas jazdy wskazówka od temp nagle wskoczyla na 130 stopni czyli na Max I w samochodzie był straszny smród jakby się kable paliły. Wiec parę dni później kupiłem używany licznik na allegro , elektromechanik zrobił immo, I przy podłączaniu pod komputer pokazalo uszkodzony czujnik temp. Wiec czujnik na początek wsadzilem używany ale wtedy temp podczas jazdy podniosła się do 60/70 stopni I znów nagle spadła , więc kupiłem nowy czujnik I teraz prawie cały czas wskazówka jest na 0 podczas jazdy a czasem podniesie się na 90 I znów spadnie na 0 stopni ;( od paliwa wskazówka pokazywała cały czas Max lub zero . Czego to jest wina ? Dodam że patrzyłem do modułu komfortu , 4 styki były lekko zasniedziale ale po wyczyszczeniu problem nie minął;/ macie może jakieś pomysły? Z góry dziękuję za pomoc
Zaczynając od początku, nagle podczas jazdy wskazówka od paliwa spadła do zera I zaswiecila się rezerwa . W domu odpialem akumulator , puknalem w dekielek tam gdzie pompa paliwa I po podłączeniu się naprawilo. Parę dni później podczas jazdy wskazówka od temp nagle wskoczyla na 130 stopni czyli na Max I w samochodzie był straszny smród jakby się kable paliły. Wiec parę dni później kupiłem używany licznik na allegro , elektromechanik zrobił immo, I przy podłączaniu pod komputer pokazalo uszkodzony czujnik temp. Wiec czujnik na początek wsadzilem używany ale wtedy temp podczas jazdy podniosła się do 60/70 stopni I znów nagle spadła , więc kupiłem nowy czujnik I teraz prawie cały czas wskazówka jest na 0 podczas jazdy a czasem podniesie się na 90 I znów spadnie na 0 stopni ;( od paliwa wskazówka pokazywała cały czas Max lub zero . Czego to jest wina ? Dodam że patrzyłem do modułu komfortu , 4 styki były lekko zasniedziale ale po wyczyszczeniu problem nie minął;/ macie może jakieś pomysły? Z góry dziękuję za pomoc