Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PROBLEM Z WENTYL. 1,3 60KM MOTOR.FIESTA

27 Paź 2004 13:15 1977 5
  • Poziom 13  
    W TYM FORDZIE PROBLEM JEST Z ZAŁĄCZANIEM WENTYLATORA CHŁODNICY, WYMIENIŁEM CZUJNIKI, PRZEKAŹNIK SPRAWNY. MOŻE CZEGOŚ NIE SPRAWDZIŁEM PROSZĘ O PODPOWIEDŹ.
    Łamanie regulaminu - pisanie dużymi literami. Następnym razem - OSTRZEŻENIE.[h]
  • Poziom 21  
    Sprawdz czy jest napiecie zasilania(bezpiecznik,mocowanie bezpiecznika wypalone itp.),podlacz na "krotko" silnik wentylatora do akum.sprawdzisz czy jest sprawny.
  • Poziom 13  
    Zapomniałem dopisać że, silnik już sprawdzałem, przekażnik też. Nie wiem tylko skąd idzie załączanie przekażnika(12v na nim jest), nie załącza tylko masy(to jest ten przewód który nie wiem gdzie idzie.
  • Poziom 23  
    Witam.

Powinno iść z czujnika.

Pozdrawiam :) .
  • Poziom 12  
    Witam. Nic nie piszesz o roczniku ale jezeli to jest mlode auto to ta brakujaca masa powinna przyjsc z komputera ECU
  • Poziom 36  
    Witam.
    W mojej MK3 podejrzewałem uszkodzenie obwodu zasilania wentylatora. Podałem napiecie na silnik wentylatora - działał. Odpuściłem sobie temat ponieważ na wskaźniku temperatury wskazówka maksymalnie wskazywała 3/4 podziałki. Latem gdy stałem w korku wentylator załączył sie kilka razy, czyli wiem że wszystko jest ok.
    Pozdrawiam.