Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Brother HL-2035 papier zacina sie w zasobniku

01 Apr 2011 22:37 6876 11
 • Level 8  
  Jak załaduje papier do zasobnika więcej niż jedną kartkę to zacina się w zasobniku albo kawałek papier pójdzie i się blokuje miga dioda error na czerwono inne nie świecą. Co to może być jak rozwiązać ten problem. Pozdrawiam
  [30.03.2021, webinar elektroda] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
 • Level 17  
  Jak ci wciąga więcej niz jedną kartkę to separacja pewnie się zużyła (ten korkowy pad co jest na krawędzi podajnika z papierem) raczej do wymiany będzie już, jak już będziesz wymieniał to też wymień rolke pobierania papieru
 • Level 8  
  A gdzie mogę dostać części do brothera hl-2035. Gdzie moge je kupić. Czytalem na angielskiej stronie ze jest jakis czujnik ktory trzeba wyregulowac aby nie zacinal sie papier?
 • Printers specialist
  Jeśli pobiera ci jednocześnie więcej niż jedną kartkę to problem jest z separatorem. Zwykle czyszczenie wystarczy. Nie zdarzyło mi się wymienić rolki i separatora. Te drukarki już przy małych przebiegach maja problemy z pobieraniem i zacinaniem na wyjściu. Przeczyść separator oraz rolkę. Jaki masz przebieg?
 • Level 29  
  Separiation Pad Holder Assy LM 4143001 spróbuj w Europartsie podaj symbol
 • Level 8  
  A jak się dostać do tego aby to przeczyścić mógłbym prosić o jakiegoś linka z fotkami aby papier się nie przycinał. Pozdrawiam

  Dodano po 50 [minuty]:

  Przeczyściłem separator pad holder. Ale nic nie dało a wciąga tylko jedną kartkę to co to może być zaraz na początku jak tylko chwyci ale jedną nie dwie.
 • Printers specialist
  Czyli podsumowując jak wkładasz jedną kartkę to wciąga dobrze i drukuje. Wkładasz więcej to próbuje pobrać i wyskakuje błąd. Rolkę pobierającą czyściłeś? Wyciągałeś na siłę zacięte kartki?
 • Level 8  
  Jak włożę do podajnika jedną kartkę to wydrukuje ale przy końcu zagina kartke. A jak więcej to się blokuje co to może być?

  Dodano po 4 [minuty]:

  nieraz jedna pójdzie ale czasem się też zacina i jak pójdzie to kartka zagięta na końcach jakiś 1cm od końca. Co z nią zrobić czy da się to naprawić we własnym zakresie?
 • Printers specialist
  Wyczyścić separator, rolki, wyjąć fuser, wyczyścić odrywacze, sprawdzić stan wałka teflonowego.
 • Level 8  
  Łatwo się pisze hehe ja w tym temacie jestem zielony. Jak sprawdzić stan drukarki? Jak się to sprawdza i które to części może jakaś mała pomoc. Możesz podać swoje gg albo skypa?

  Dodano po 6 [minuty]:

  Drum ma 93.8% 11260 stron wydrukowanych 740. Jak to wszystko wyczyścić? Które to są części?