Witam mam taki dylemat czy pompa da radę sobie z taką odległością od niej do grzejników , każdy grzejnik ma zawór termostatyczny , mam na myśli o dobrym działaniu instalacji ,zamieszczam obrazek.
Dodano po 4 [minuty]:
Zapomniałem napisać na rysunku ile jest od pieca więc tak piec a bojler to 6mb a bojler i pierwszy grzejnik to4mb , przepraszam za niezdarny obrazek .
Dodano po 4 [minuty]:
Zapomniałem napisać na rysunku ile jest od pieca więc tak piec a bojler to 6mb a bojler i pierwszy grzejnik to4mb , przepraszam za niezdarny obrazek .