Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Octavia i wypadająca półoś?

DJdarcco 02 Lis 2004 18:58 1745 3
  • #1 02 Lis 2004 18:58
    DJdarcco
    Poziom 11  

witam,
    czy ktoś miał taki problem jak ja aby mu wysunęła się trzy razy półoś lewa i auto nie miało napędu?Nadmienie ,że auto miało wypadek i został wymieniony lewy wachacz i tzw.łapa trzymająca silnik.
    Co należy zrobić na co należy zwrócić uwagę?
    Może ktoś miał podobny problem w innym aucie?
    Odpiszcie bo mam dosyć podrózy na lawecie.
    pzd.
    Darek

0 3
  • #2 02 Lis 2004 19:11
    am2310
    Poziom 17  

Musisz udać sie do blacharza żeby pomieżył ci wszystkie wymiaryauta czy coś sie nie przesuneło podczas wypadku.Często jest tak że po wypadku coś źle wyciągną i potem są takie problemy że coś drży albo źle sie autko prowadzi lub jak w twoim przypadku wypina sie półośka.Obejrz jeszcze dokładnie półoske może jast krzywa lub wykruszył sie rowek w którym jest zabezpiezpieczeni do przegłuba.

0
  • #3 02 Lis 2004 19:13
    ankuch
    VIP Zasłużony dla elektroda

To jest typowy objaw w większości aut z przednim napędem, które są po wypadku i nie zostały prawidłowo wyciągnięte.
    Krótko mówiąc "rzemiocha" który to robił dał ciała.
    Auto nie nadaje się do jazdy, trzeba zgłosić reklamację. Należy pomierzyć punkty mocowania zawieszenia i płyty podłogowej.
    Na pewno wymiary się nie zgadzają.

Nadmienię, że to mój chleb codzienny i często takie pseudoroboty poprawiałem.

0
  • #4 12 Cze 2005 18:57
    DJdarcco
    Poziom 11  

zapomniałem odpisać
    śmieszna sprawa silnik był przesunięty od przodu patrząc w prawo dla tego te osie sie niszczyły....
    tak mi wtłumaczył mechanik
    pzd. Darek

0