logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Windows XP zawiesza się na ekranie startowym - przyczyny i rozwiązania?

virusexe 04 Lis 2004 07:46 1155 3
REKLAMA
  • #1 959672
    virusexe
    Poziom 14  
    Posty: 170
    Pomógł: 1
    Ocena: 44
    Witam jakis czas temu zainstalowalem XP na kompie procek 1,2MHz, 256 Ram pamieci grafika slaba 8 MB.
    Od pewnego czasu po uruchomieniu systemu pojawia sie okno Windows XP Profesional, pod napisem pasek ladowania caly czas chodzi i tak zawisa.
    Pomaga reset wtedy system wchodzi.

    Czego to jest wina? Moga to byc smieci w rejestrze?
  • REKLAMA
  • #2 960063
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #3 960104
    Kapsis
    Poziom 25  
    Posty: 940
    Pomógł: 14
    Ocena: 16
    sprawdz kolejno:
    1.ram
    2.zasilacz
    3.kabel sygnalowy do dysku
    4.grafike

    wlacz ustwienia domyslne w biosie.jak nie da rady przeinstaluj system od nowa i powiedz czy problem sie powtarza ®
  • #4 962199
    Quaki
    Poziom 20  
    Posty: 496
    Pomógł: 7
    Ocena: 135
    najpierw to sprobuj uruchomic kompa w trybie serwisowym kilka razy F8 przed pojawieniem sie planszy wina to spowoduje ze mozesz wybrac tryb uruchamiania wlacz serwisowy jak ci sie uruchomi to albo cos zainstalowales ii to cos sie wywala albo cos odinstalowales i teraz tego brakuje
    pozdrawiam
    ps. moze to troche zawile ale jakby co to pisz dalej mozesz zaczac zabawe opisna wczesniej przez kolegow
REKLAMA