Witam jakis czas temu zainstalowalem XP na kompie procek 1,2MHz, 256 Ram pamieci grafika slaba 8 MB.
Od pewnego czasu po uruchomieniu systemu pojawia sie okno Windows XP Profesional, pod napisem pasek ladowania caly czas chodzi i tak zawisa.
Pomaga reset wtedy system wchodzi.
Czego to jest wina? Moga to byc smieci w rejestrze?
Od pewnego czasu po uruchomieniu systemu pojawia sie okno Windows XP Profesional, pod napisem pasek ladowania caly czas chodzi i tak zawisa.
Pomaga reset wtedy system wchodzi.
Czego to jest wina? Moga to byc smieci w rejestrze?