logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak uruchomić Windows XP, gdy zawiesza się na logo? Możliwe problemy z dyskiem.

kulajson_Rybnik 28 Mar 2007 12:54 2660 5
REKLAMA
  • #1 3726986
    kulajson_Rybnik
    Poziom 17  
    Posty: 311
    Pomógł: 2
    Ocena: 5
    mam kłopot z windows xp
    a dokłądniej nie moge go uruchomic, jak wyskakuje logo windowsa na czarnym tle zawiesza sie komputer za kazdym razem i trwa to godzinami

    moge uruchomic komputer z biosa ??

    nie mam połaczenia z internetem komputer jest tydzien po formacie
    nie miał stycznosci z wirusami itp. i mniej wiecej tydzien po formacie pojawia sie ten sam problem
    juz kilka razy z rzedu

    czasami komputer sie uruchomi ale po około 20-30 minutach

    podejzewam ze cos z dyskiem jest nie tak

    czym to jest spowodowane ?
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 3727125
    Uszol 1990
    Poziom 29  
    Posty: 1570
    Pomógł: 41
    Ocena: 72
    zobacz
    kondensatory
    zmierz napięcia
    i napisz
    pozdrawiam :)
  • REKLAMA
  • #4 3727576
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #5 3730070
    marek003
    Poziom 40  
    Posty: 4607
    Pomógł: 801
    Ocena: 487
    a jaki antywirus ???

    Dziwnie zadane pytanie: xp z biosa - prawdę mówiąc nie wiem o co ci chodzi

    A jak z trybem awaryjnymj? tez nie wchodzi? (F8 chwilkę przed początkiem ładowania systemu)
  • #6 3730134
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
REKLAMA