mam kłopot z windows xp
a dokłądniej nie moge go uruchomic, jak wyskakuje logo windowsa na czarnym tle zawiesza sie komputer za kazdym razem i trwa to godzinami
moge uruchomic komputer z biosa ??
nie mam połaczenia z internetem komputer jest tydzien po formacie
nie miał stycznosci z wirusami itp. i mniej wiecej tydzien po formacie pojawia sie ten sam problem
juz kilka razy z rzedu
czasami komputer sie uruchomi ale po około 20-30 minutach
podejzewam ze cos z dyskiem jest nie tak
czym to jest spowodowane ?
a dokłądniej nie moge go uruchomic, jak wyskakuje logo windowsa na czarnym tle zawiesza sie komputer za kazdym razem i trwa to godzinami
moge uruchomic komputer z biosa ??
nie mam połaczenia z internetem komputer jest tydzien po formacie
nie miał stycznosci z wirusami itp. i mniej wiecej tydzien po formacie pojawia sie ten sam problem
juz kilka razy z rzedu
czasami komputer sie uruchomi ale po około 20-30 minutach
podejzewam ze cos z dyskiem jest nie tak
czym to jest spowodowane ?