Witam!
Doslownie wczoraj kupilem/dostarczono mi stacje Yihua 852D i zaraz po jej wlaczeniu wyrosl mi problem. Otoz po pierwszym wlaczeniu do sieci, ustawieniu temperatury oraz przekreceniu potencjometru od nadmuchu w jego okolicach przeskoczyla iskra, a kompresor stanal. Diagnoza? Uszkodzony potencjometr... Potencjometr faktycznie zostal uszkodzony lecz po wymianie na nowy sytuacja powtarza sie. Przelutowalem cala plytke zasilacza, by wykluczyc zimne luty, elementy na niej wygladaja na sprawne, a mimo to potencjometr caly czas ulega uszkodzeniu. Czy mial ktos kiedys podobny problem?
Pozdrawiam
Doslownie wczoraj kupilem/dostarczono mi stacje Yihua 852D i zaraz po jej wlaczeniu wyrosl mi problem. Otoz po pierwszym wlaczeniu do sieci, ustawieniu temperatury oraz przekreceniu potencjometru od nadmuchu w jego okolicach przeskoczyla iskra, a kompresor stanal. Diagnoza? Uszkodzony potencjometr... Potencjometr faktycznie zostal uszkodzony lecz po wymianie na nowy sytuacja powtarza sie. Przelutowalem cala plytke zasilacza, by wykluczyc zimne luty, elementy na niej wygladaja na sprawne, a mimo to potencjometr caly czas ulega uszkodzeniu. Czy mial ktos kiedys podobny problem?
Pozdrawiam