jestem posiadaczem s40 2003r silnik 1.8 oznaczenie silnika: b4184s10 , mianowicie pekl mi zawor i musialem kupic nowy, glowice dalem do roboty i wszystko ladnie zlozyli, pozostalo ja tylko przykrecic i tu mam problem , wiem jak ustawic rozrzad ale nie wiem o ile i w ktora strone przekrecic fazator ?? pytalem juz znajomych przegrzebalem neta i nie moge znalesc zadnych info , jesli ktos cos wie na takowy temat to bardzo prosze o pomoc