Witam, problem pojawił się gdy przywiozłem odkurzacz z Garażu okazało się, że odkurzacz nie działa na najniższych obrotach, dopiero gdy dam na max, to buczy trochę się kręci ale coś tak dziwnie, jakby był zasyfiony czy coś, co robić ?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamMotronic napisał:Może łożyska się zatarły, może coś wlazło i zablokowało turbinkę, może padł regulator obrotów, może się skończyły szczotki, może masz ubity wirnik?