Potrzebuję pomocy, kupiłem tuner dvb-t niestety bez pilota. Może ktoś ma podobny sprzęt lub wie jakiego pilota mam kupić aby uruchomić Tą Chińszczyznę. Link do strony: http://www.tradekey.com/selloffer_view/id/2769595.htm
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam