posiadam samochód opel kadet 1,6D który niestety słabo odpala a dokładnie sprawa wygląda następująco. tzn zimny silnik uruchamia po kilku próbach krecenia rozrusznikiem.. ale silnik zaczyna łapać od razu juz po kilku obrotach wału tylko niestety trzeba wykonac kilka prób aby wpełni zaskoczył póżniej nie ma już problemów z rozruchem czy ciepły czy gorący, tylko problem jest zawsze rano podczas pierwszego rozruchu.. wygląda to tak jakby silnik nie chciał wskoczyc na wyzsze obroty.. a dodanie gazu podczas kręcenia rozrusznikiem tylko pogarsza efekt .. dodam iż świece żarowe są sprawne, akumlator i rozrusznik też jest sprawny.. nie wiem jak wygląda filtr paliwa w tym samochodzie ale gdyby to była benzyna to efekt jest trochę podobny do rozruchu zalanego silnika , chociaż dodam że silnik ten nie kopci i to zarówno na luzie jak i pod obciązeniem... Pozdrawiam
A gdzie zasady poprawnej polszczyzny?[h]
A gdzie zasady poprawnej polszczyzny?[h]